Dorpsbelevingsonderzoek

  

Wij houden samen met BOKD, Gemeente Borger-Odoorn een Dorpsbelevingsonderzoek. Dit zal plaatsvinden in nov en dec. 2019

Wij willen graag van u weten hoe u denkt over de leefbaarheid en de veranderingen in ons dorp Nieuw-Buinen.

Er zullen studenten van Hogeschool Van Hall Larenstein bij u aan de deur komen met een enquête formulier.

Het zou heel goed zijn dat u als inwoner van Nieuw-Buinen even de tijd neemt om dit formulier in te vullen, en de toekomst mede bepaald d.m.v.  het opstellen van een dorpsagenda voor ons dorp Nieuw-Buinen.

Meer informatie vindt u op de poster.

Tevens zou ik u willen vragen of u mee wilt denken over welke vragen er volgens u zeker in deze enquête zou moeten voorkomen, en plaats zou willen nemen in een werkgroep die het enquêteformulier samen met studenten, BOKD, Gemeente Borger-Odoorn en Dorpsbelangen gaat samen stellen.

Ook vragen wij u of u geïnterviewd wilt worden door een Student van Hogeschool Van Hall Larenstein op dinsdagmiddag 26 november 2019.

Heeft u interesse om mee te denken over de toekomst van ons dorp Nieuw-Buinen.

Meld u dan aan via de mail.
D.Smit
voorzitter@dorpsbelangennieuwbuinen.nl

0
0